Doradztwo inwestycyjne w Hiszpanii

doradca finansowy
niezależny doradca inwestycyjny

Turystyczny raj, na którym można zarobić

Hiszpania to według statystyk obok Francji i Stanów Zjednoczonych najchętniej odwiedzany kraj świata. Szacuje się, że co roku odwiedza go ponad 80 mln turystów. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że biznes związany z turystyką stanowi jeden z głównych filarów hiszpańskiej gospodarki, a państwo nie szczędzi sił i środków, by przyciągać do siebie przedsiębiorców, chcących zainwestować w tę branżę. Według analityków i doradców finansowych. Hiszpania jest też najbardziej bezpiecznym krajem w Europie, jeśli chodzi o zakup nieruchomości inwestycyjnych związanych z turystyką. Oprócz stabilnej gospodarki i rozwiniętej infrastruktury posiada również mnóstwo zabytków, piękną zróżnicowaną przyrodę, a także wielowiekową tradycję i kulturę będącą inspiracją dla ludzi z całego świata. Hiszpania jest również Mekką wszystkich fanów piłki nożnej. Te czynniki sprawiają, że sezon turystyczny w tym kraju nigdy się nie kończy, zapewniając właścicielom najmowanych nieruchomości stabilne źródło dochodu przez cały rok.

 

Nasza firma oferuje konsultacje z niezależnymi doradcami inwestycyjnymi, którzy na stałe przebywają w Hiszpanii. Dzięki ich pomocy Klienci naszej firmy mogą doskonale zorientować się w hiszpańskim rynku nieruchomości oraz tamtejszym systemie podatkowym, podejmując najlepsze decyzje inwestycyjne w atrakcyjnych turystycznie regionach np. Costa Blanca.

Mieszkanie w Hiszpanii — nowy rozdział w życiu

Dla wielu przedsiębiorców firma, którą stworzyli i prowadzili przez lata, stanowiła nieodłączny element ich życia. Po sprzedaniu działalności lub rezygnacji z jej prowadzenia na rzecz sukcesora trzeba jednak zdecydować co dalej. Zakup mieszkania lub posiadłości w Hiszpanii jest rozwiązaniem, dzięki któremu można otworzyć zupełnie nowy rozdział w życiu, korzystając z uroków ciepłego klimatu, morza, słonecznych plaż i kwitnącego w tamtejszych miastach życia towarzyskiego. Nasza firma oferuje konsultacje nie tylko ze specjalistami zajmującymi się doradztwem inwestycyjnym ds. nieruchomości w Hiszpanii, ale również z architektami. Zależy nam na tym, by Klient otrzymał od nas pełne wsparcie merytoryczne, dzięki któremu będzie mógł świadomie podejmować trafne decyzje co do swoich zagranicznych inwestycji.


Hiszpania to doskonałe miejsce na spędzenie jesieni życia na zasłużonej emeryturze lub zainwestowanie zgromadzonego przez lata kapitału w nowy biznes. W połączeniu z atrakcyjnością turystyczną tego regionu daje to doświadczonemu przedsiębiorcy ogrom możliwości inwestycyjnych. Doradcy finansowi współpracujący z naszą firmą pomagają w optymalny sposób zainwestować pieniądze otrzymane w wyniku sprzedaży działalności w Polsce. W ramach kompleksowego wsparcia konsultacyjnego pomagamy również w uzyskaniu statusu rezydenta, prowadząc naszych Klientów przez wszystkie procedury administracyjne.

Celem naszej oferty konsultingowej jest zapewnienie Klientom pełnego wsparcia na wszystkich etapach podejmowania decyzji inwestycyjnych, dzięki którym będą mogli, po zakończeniu działalności w Polsce z powodzeniem rozpocząć nowe życie w słonecznej Hiszpanii.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!