Nieruchomości inwestycyjne w Hiszpanii

nieruchomości inwestycyjne Hiszpania
zakup nieruchomości w hiszpanii

Nasi konsultanci zajmują się doradztwem inwestycyjnym pod kątem zakupu nieruchomości w Hiszpanii. Świadczone przez nas usługi traktujemy jako zwieńczenie naszych starań w zakresie pomocy przedsiębiorcom w przeprowadzaniu sukcesji lub sprzedaży firmy. Pomagamy w ten sposób byłym właścicielom biznesów w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości, rozsądnym zainwestowaniu posiadanego kapitału oraz otworzeniu zupełnie nowego rozdziału w życiu.

Mając na uwadze, że niektórzy z naszych doradców i ekspertów na stałe mieszkają w Hiszpanii, możemy zaoferować kompleksowe usługi konsultacyjne związane z zakupem nieruchomości — zarówno na własne cele mieszkaniowe, jak i w celach inwestycyjnych. Oferujemy szereg konsultacji obejmujących ścisłą współpracę z prawnikami, specjalistami od rynku nieruchomości, tłumaczami i architektami. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymają pełen obraz co do możliwości, jakie daje inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii, jednocześnie unikając potencjalnych zagrożeń i pułapek nieodłącznie związanych z rynkiem inwestycyjnym i deweloperskim.

Nasz projekt: Doradztwo — Hiszpania oprócz pomocy konsultacyjnej specjalistów oferuje także spotkania z osobami, które zdecydowały się sprzedać swoje firmy w Polsce i na stałe wyjechać do Hiszpanii. Dzięki temu Klienci dowiadują się z pierwszej ręki, jak wygląda cały ten proces oraz jakie profity przynosi. Przedsiębiorcy, którzy nam zaufali chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem opowiadając o tym, co robią, gdzie inwestują lub po prostu jak cieszą się swoim nowym życiem. Oferujemy także fachową pomoc w kwestii zakupu nieruchomości, zamieszkania (przede wszystkim w regionie Costa Blanca) i uzyskania statusu rezydenta w Hiszpanii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego projektu i zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji.

Zaznaczamy, że nie jesteśmy pośrednikami w sprzedaży nieruchomości, a jedynie niezależnymi doradcami. Kompleksowe wsparcie dla Klientów chcących rozpocząć nowe życie w Hiszpanii widzimy jako uwieńczenie naszej działalności w dziedzinie doradztwa ds. sukcesji i sprzedaży przedsiębiorstw.